O nas - Pizzeria Zielona Góra - Restauracja Smaki Toskanii

O restauracji Smaki Toskanii

Smaki Toskanii = Twoja Pizzeria w Zielonej Górze

Toskania jest jednym z najpiękniejszych regionów Włoch, leżącym na zboczach Apeninów. Jest on hojnie wyposażony przez historię i naturę. Można powiedzieć, że znajdziemy tam wszystko: zachwycające krajobrazy, piękne miasta, arcydzieła architektury i sztuki. Ale przede wszystkim spotkamy się tam z cudowną, aromatyczną kuchnią. W kuchni toskańskiej dominują wyraziste, mocne smaki i zapachy. Podstawę kuchni toskańskiej stanowią naturalne składniki, nieprzetworzone produkty, dzięki czemu jest ona pyszna i zdrowa. I taka właśnie jest też nasza kuchnia. Nie bez kozery powstały Smaki Toskanii.

Naszym głównym celem jest tworzenie kuchni smacznej i przede wszystkim zdrowej. Nie sztuką jest przygotowywać potrawy, dodając do nich różnego rodzaju polepszacze smaku, których na rynku w dzisiejszych czasach nie brakuje. Wychodzimy z założenia, że sztuką jest tworzyć pyszne dania, bazując na naturalnych składnikach, doprawianych mieszanką aromatycznych ziół. Naszą misją jest dotarcie do ludzi, którzy zwracają uwagę na to co jedzą. Którzy cenią sobie zdrowy tryb życia i dzięki temu są po prostu szczęśliwsi. Cenimy sobie nasze szczęście i szczęście innych ludzi

W naszym lokalu panuje cudowna atmosfera, ponieważ osoby, które w nim przebywają kochają życie i robią wszystko by każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. Dodam tylko, że zarażamy uśmiechem 🙂 Zapraszamy Wszystkich, tych pozytywnie nastawionych do świata i tych, którzy potrzebują naładować swoje baterie w przyjaznej atmosferze, ale przede wszystkim zapraszamy tych, którzy cenią sobie dobre jedzenie i potrafią się nim cieszyć. Z naszej strony macie Państwo gwarancje, że wkładamy w te potrawy nasze serca, bo smaki toskanii zrodziły się z miłości do gotowania i z miłości do ludzi, z którymi chcemy się tymi smakami podzielić.

MIEJSCE DLA CIEBIE

Przytulne wnętrze to cecha naszego lokalu. Ciepłe oświetlenie, spokojny i stonowany wystrój, przyjemna dla uszu muzyka oraz unoszący się aromat potraw tworzą fantastyczną atmosferę.

DARMOWA DOSTAWA

Zapewniamy całkiem darmową dostawę na terenie Zielonej Góry. Przygotowane przez nas dania dotrą zawsze gorące i przepyszne na umówiony czas. Za odbirór osobisty możesz zapłacić gotówką i kartą lub online.

ORGANIZUJEMY IMPREZY

Oferujemy kompleksową organizację imprez okolicznościowych oraz bankietów firmowych min. osiemnastki, jubileusze, komunie, chrzciny, stypy. Dostarczamy pyszne posiłkii również na wybrane miejsce.

KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy do składania zamówień codziennie od 12:00 do 22:00.


ZADZWŃ I ZAMÓW
(68) 307 - 00 - 08
ODWIEDŹ NAS W LOKALU
Kupiecka 2, 65-058 Zielona Góra
Call Now ButtonZAMAWIAM TELEFONICZNIE